JURY 2021

ŚMIGANKA.jpg

Juror nr 1 :

Anna Śmiganowska  ( Bytom ) nauczyciel tańca współczesnego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Bytomiu, wykładowca kompozycji tańca na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie - Wydział Teatru Tańca w Bytomiu, choreograf i instruktor, który od ponad ćwierć wieku dzieli się swą wiedzą i doświadczeniem, prowadząc warsztaty i szkolenia w całej Polsce. Juror ogólnopolskich festiwali tańca.

KOBECHO.jpg

Juror nr 2 :

Bartłomiej Kobeszko ( Gorzów WLKP ) 

/ hip hop, house, funk styles / 

Od wielu lat związany jest z szeroko rozumianą kulturą hip-hop, wciąż pogłębia swoją wiedzę i doskonali warsztat taneczny w zakresie różnych stylów tanecznych. Zamiłowanie do pracy i chęć edukowania młodych adeptów sztuki tanecznej pozwoliły mu na ugruntowanie swojej pozycji jako doskonałego nauczyciela i pedagoga. Na stałe współpracuje z wieloma ośrodkami tanecznymi, dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą. Juror ogólnopolskich festiwali tańca. 

20180809_111238 (1).jpg

  Juror nr 3 :

Sebastian Białobrzeski ( Gdańsk ) 

Zawodowy tancerz z 20 letnią praktyką sceniczną, nauczyciel tańca, choreograf.  Absolwent Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku i Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie ( obecnie Uniwersytet Muzyczny )  na Wydziale – Pedagogiki Baletu, gdzie uzyskał tytuł mgr sztuki. W latach 1990 – 2009 był czynnym zawodowo tancerzem Opery Bałtyckiej. Obecnie prowadzi własną Agencję Artystyczną, nadal prowadząc wiele warsztatów tańca w Polsce w optymistycznym aspekcie dążenia do tanecznej doskonałości ,świadomości własnego ciała i wewnętrznej samodyscypliny, jednocześnie nie zapominając o dużej dawce dobrego humoru. Juror ogólnopolskich oraz międzynarodowych festiwali tańca.

Magda Mieczkowska foto.jpg

Juror nr 4 : 

Magdalena Mieczkowska ( Łódź ) 

Magdalena "Medżik" Mieczkowska ur. 1992

Związana z tańcem od 2006 roku. 

2011-2013 – Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Choreografia i inne techniki tańca

2012-2013 – Studium Pedagogiczne

Doświadczenie taneczne:

Magda tańczy Dancehall od 2015 roku. W tym czasie udało się jej osiągnąć:

2017 – zajęcie 3 miejsca w zawodach solo powyżej 16 lat Dancehall or Die.

2017 – zajęcie 2 miejsca w eliminacji do paryskiego finału Dancehall Master World Choreo.

2017 – do teraz : współpraca z Young Stars Dance / obstawianie koncertów, teledysków.

2018 – wygrana podczas eliminacji do finału zawodów Dancehall Master World Choreo.

2019 – zajęcie 1 miejsca w zawodach RvD w Katowicach.

2019 – 2 miejsce w finale w Paryżu podczas Dancehall Master World Choreo.

2019 – reklama Coca-Coli, spot taneczny.

Doświadczenie instruktorskie:

2016 – do teraz – instruktor Dancehall, prowadzenie zajęć i warsztatów tanecznych w całej Polsce oraz na świecie (Paryż).

2010-2019 – instruktor tańca Street Dance.

Sędziowanie zawodów tanecznych w Polsce.

Jako instruktor Magda szczególną uwagę zwraca na osobowość sceniczną oraz poprawność wykonywania wszelkich ćwiczeń. Sama szkoli się cały czas – twierdzi, że nie ma czegoś takiego jak „ umiem już wszystko” – zawsze można lepiej i więcej.
 

jacek jury.png

Juror nr 5 : 

Jacek Suchiński ( Malbork )

Tancerz, choreograf, instruktor tańca towarzyskiego i hip hop, animator kultury; dwukrotny Mistrz Polski Formacji Tanecznych w stylu standard, uczestnik Mistrzostw Świata, tancerz klasy „S” sportowego tańca towarzyskiego, założyciel instruktor malborskich zespołów FM’98 i SDF, licznie nagradzanych podczas ogólnopolskich przeglądów tanecznych, twórca i kierownik artystyczny Europejskich Dni Tańca w Malborku realizowanych nieprzerwanie od 2007 roku, w latach 2011 – 2015 konsultant taneczny i choreograf Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach, dwukrotny laureat nagrody Burmistrza Miasta Malborka za szczególne osiągnięcia na niwie kultury.