Wyniki - niedziela:

GRAND PRIX  

 STUDIO TAŃCA - BORN TO DANCE - SWARZĘDZ 

OSOBOWOŚCI TANECZNE: 

  • ZOFIA LEGIEŃ - WADOWICE 

  • KACPER SARNA - MIŃSK MAZOWIECKI 

  • JULIA ŻOŁYŃSKA - ŻAGAŃ 

MISTRZ CHOREOGRAFII “XIV EUROPEJSKICH DNI TAŃCA” 

  • KAROL MENTAL - WARSZAWA 

ZA CHOREOGRAFIĘ - HANIA WIERZBA SOLO 9-11 LAT – TANIEC WSPÓŁCZESNY

- inscenizacja solo do 8 lat

 Wiktoria Kapusta - Opole - I M-CE

- inscenizacja solo 9-11 lat 

 Julia Cholewa - Lublin - I M-CE

 Hanna Baklarz - Opole - I M-CE

 Magdalena Hordejuk - Lublin - II M-CE

 Maja Wróblewska – Opole - II M-CE

 Oliwia Woroniecka - Opole - II M-CE

 Lena Sanocka - Czeladź - III M-CE

 Julia Suchińska - Malbork - III M-CE

 Kornelia Paszka - Sopot - III M-CE

- inscenizacja solo 12-15 lat

 Kalina Kamieniecka - Lublin - I M-CE

 Marharyta Kaliuzhna - Lublin - II M-CE

 Wojciech Łata - Lublin - III M-CE

- inscenizacja solo pow 15

 Dominika Gabryś - Opole - I M-CE

- inscenizacja mini formacje 12-15 lat

 Coda Abstract - Wrocław - I M-CE

- inscenizacja formacje do 8 lat

 Krasnale - Malbork - I M-CE

- inscenizacja formacje 9-11 lat

 Bursztynki - Malbork - I M-CE

- współczesny solo do 8 lat

 Zuzanna Bielecka - Czeladź - I M-CE

 Liwia Marcol - Wadowice Finezz - I M-CE

 Maja Krześniak - Gdańsk GSA - II M-CE

 Liwia Okrój - Gdańsk GSA - II M-CE

 Gabriela Kopacz - Wadowice - III M-CE

 Celina Ościłowska - Malbork - III M-CE

- współczesny solo 9-11 lat

 Zofia Legień - Wadowice - I M-CE

 Hanna Wierzba - Szczecin - I M-CE

 Małgorzata Antosik - Dobrzykowice - I M-CE

 Zuzanna Rechnio - Góra Kalwaria - II M-CE

 Zofia Ćwiklińska – Dobrzykowice - II M-CE

 Maja Woropaj - Kruszyn - II M-CE

 Aleksandra Słupska - Wadowice - III M-CE

 Amanda Kozina - Wadowice Finezz - III M-CE

 Anna Szczerbik - Wadowice - III M-CE

 Karolina Mrowińska - Gdańsk - IV

 Emilia Kotras - Czeladź - V

 Milena Haas – Gdańsk - VI

 Karolina Kozikowska - Malbork - VI

 Wiktoria Kolos - Gdańsk GSA - VII

 Ania Hawryszkiewicz - Malbork - VIII

 Zlata Harbachyk - Gdańsk - IX

 Lena Ziętek - Malbork - IX

 Kornelia Paszka - Sopot - X

 Zuzanna Piątek - Malbork - XI

 Hania Ryś - Malbork - XII

 Lilianna Kołodyńska - Malbork - XIII

- współczesny solo 12-15 lat

 Kamila Byrska – Wadowice - I M-CE

 Weronika Siegmiller - Chojnice - I M-CE

 Alicja Gurzyńska – Gdańsk - II M-CE

 Maja Kuklicz – Gdańsk - II M-CE

 Roksana Aniszewska - Mińsk Mazowiecki - II M-CE

 Małgorzata Sipak - Góra Kalwaria - III M-CE

 Weronika Głażewska - Mińsk Mazowiecki - III M-CE

 Zuzanna Mroczek - Góra Kalwaria - III M-CE

 Anna Gurdek - Wadowice Finezz - IV M-CE

 Nicola Szreder - Chojnice - IV M-CE

 Sandra Krusiewicz - Mińsk Mazowiecki - V M-CE

 Eliza Pytlińska – Malbork - VI M-CE

 Milena Ryś – Malbork - VII M-CE

 Zuzanna Wąsik - Malbork - VIII M-CE

 Justyna Balicka - Wrocław - IX M-CE

 Julia Szmidt - Malbork - X M-CE

- współczesny solo pow 15 lat

 Wiktoria Trochimiak - Mińsk Mazowiecki - I M-CE

 Julia Gołębiewska – Gdańsk - I M-CE

 Kacper Sarna - Mińsk Mazowiecki - II M-CE

 Dominika Gabryś – Opole - III M-CE

 Wiktor Lewandowski – Lublin - III M-CE

 Amelia Bucka – Wadowice - IV M-CE

 Natalia Puszczewicz – Reda - V M-CE

 Wiktoria Nowakowska – Włocławek - VI M-CE

 Natalia Szpineta -Wrocław - VII M-CE

 Ewelina Lewandowska - Poznań - VIII M-CE

- współczesny duety 9-11 lat

 Anna Barabasz i Martyna Wilusz - Stare Bielsko - I M-CE

 Nadia Pikuta i Maja Madej - Czeladź - II M-CE

- współczesny duety 12-15 lat

 Wiktoria Czarniewska i Żaneta Kumosz - Legnica - I M-CE

 Zuzanna Wąsik i Ada Popławska - Malbork - II M-CE

- współczesny duety pow 15 lat

 Maja Szelc i Wiktor Łacek - Krosno - I M-CE

 Inez Smuga i Kacper Sarna - Mińsk Mazowiecki - II M-CE

 Oliwia Matuszewska i Sandra Jasińska - Bydgoszcz - III M-CE

 Amelia Bucka i Julia Bednarczyk - Wadowice Finezz - IV M-CE

 Emilia Iwan i Martyna Bogusław – Legnica - V M-CE

 Aleksandra Kupczak i Patrycja Tabak - Stare Bielsko - VI M-CE

- współczesny mini formacje 9-11 lat

 Creativi Team - Gdańsk - I M-CE

 Pracowania Tańca Współczesnego - Zielona Góra - II M-CE

- współczesny mini formacje 12-15 lat

 Coda Abstract - Wrocław - I M-CE

 Creativi Team Grupa B - Gdańsk - II M-CE

- współczesny mini formacje pow 15 lat

  Amulet - Bydgoszcz - I M-CE

- współczesny formacje do 8 lat

 Gdańska Szkoła Artystyczna - Gdańsk - I M-CE

- współczesny formacje 9-11 lat

 Fizz - Wadowice - I M-CE

 Bursztynki - Malbork - II M-CE

 BlackArt 1 - Czeladź - III M-CE

- współczesny formacje 12-15 lat

 Balbinki – Legnica - I M-CE

 Ezz - Wadowice Finezz - II M-CE

 La Flaca Junior - Mińsk Mazowiecki - III M-CE

 eLDe Jazz – Gliwice - IV M-CE

 Amulecik - Bydgoszcz - V M-CE

 BlackArt – Czeladź - VI M-CE

 Bartek Juniorki - Góra Kalwaria - VII M-CE

 Gravity - Dobrzykowice - VIII M-CE

- współczesny formacje pow 15 lat

 La Flaca - Mińsk Mazowiecki - I M-CE

 Kleks - Siemianowice Śląskie - II M-CE

 Zespół Tańca Współczesnego Strecz-Krosno - II M-CE

 Alter Ego - Stare Bielsko - III M-CE

- inne formy solo do 8 lat

 Liwia Okrój - Gdańsk GSA - I M-CE

 Liliana Matuszkiewicz - Zielona Góra - I M-CE

 Nadia Formella - Łódź - II M-CE

 Celina Ościłowska - Malbork - III M-CE

- inne formy solo 9-11 lat

 Amanda Kozina - Wadowice Finezz - I M-CE

 Sonia Sessou - Łódź - I M-CE

 Hanna Wierzba - Szczecin - I M-CE

 Aleksandra Dalecka - Łódź - II M-CE

 Zofia Wątroba – Łódź - II M-CE

 Zofia Ćwiklińska - Dobrzykowice - II M-CE

 Karolina Mrowińska - Gdańsk - III M-CE

 Julia Manios - Łódź - III M-CE

 Weronika Cholewińska - Łódź - III M-CE

 Hanna Haberka - Czeladź - IV M-CE

 Hanna Baklarz - Opole - V M-CE

 Kornelia Paszka - Sopot - V M-CE

 Julia Piękoś - Krosno - VI M-CE

 Dominika Michalska - Góra Kalwaria - VII M-CE

 Oliwia Woroniecka - Opole - VIII M-CE

 Kaja Czechowska - Zielona Góra - IX M-CE

 Julia Syposz - Zielona Góra - X M-CE

 Maja Woropaj - Kruszyn - X M-CE

 Inga Rudzka - Zielona Góra - XI M-CE

- inne formy solo 12-15 lat

 Alicja Gurzyńska – Gdańsk - I M-CE

 Blanka Gryzio - Gdańsk - I M-CE

 Oliwia Zagórska - Mińsk Mazowiecki - II M-CE

 Hanna Wójcik - Łódź - II M-CE

 Aniela Kowalczyk - Mińsk Mazowiecki - III M-CE

 Anna Gurdek - Wadowice Finezz - III M-CE

 Justyna Wilczewska - Gdańsk - IV M-CE

 Maja Dworecka - Gdańsk - V M-CE

 Maja Kuklicz - Gdańsk - VI M-CE

 Julia Augustyniak – Lębork - VII M-CE

 Małgorzata Kozłowska - Lębork - VIII M-CE

- inne formy solo pow 15 lat

 Julia Gołębiewska – Gdańsk - I M-CE

 Oliwia Matuszewska - Bydgoszcz - II M-CE

 Damian Kluka - Wołów - III M-CE

 Pola Urbanek - Krosno IV M-CE

 Aleksandra Zuba - Płońsk - V M-CE

 Monika Król – Bydgoszcz - VI M-CE

 Małgorzata Jabłońska - Bydgoszcz - VII M-CE

 Patrycja Mleczek – Bydgoszcz - VIII M-CE

- inne formy duety 9-11 lat

 Sonia Sessou i Wiktor Kasprzak - Łódź - I M-CE

 Anna Pelczarska i Lena Wyżkiewicz - Krosno - II M-CE

 Łucja Ojer i Alicja Lison - Czeladź - III M-CE

- inne formy duety 12-15 lat

 Weronika Gniewaszewska i Zuzanna Bojaś - Brzeg Dolny - I M-CE

 Marta Regińska i Jessica Smentoch - Lębork - II M-CE

- inne formy duety pow 15 lat

 Karolina Zając i Kornelia Józefczyk - Krosno - I M-CE

 Alina Bondara i Patrycja Machcińska - Bydgoszcz - II M-CE

- inne formy mini formacje 9-11 lat

 Calineczki - Malbork - I M-CE

- inne formy mini formacje 12-15 lat

 La Flaca Junior - Mińsk Mazowiecki - I M-CE

 Power "Feel It" - Bydgoszcz - II M-CE

- inne formy mini formacje pow 15 lat

 La Flaca - Mińsk Mazowiecki - I M-CE

 Luz – Lębork - II M-CE

 High Heels Danceby – Bydgoszcz - III M-CE

 Caliente Crew – Bydgoszcz - IV M-CE

 Loco Twerkers - Bydgooszcz - V M-CE

- inne formy formacje do 8 lat 

 Krasnale - Malbork - I M-CE

 Power Kids – Bydgoszcz - II M-CE

 Danceby - Bydgoszcz - III M-CE

- inne formy formacje 9-11 lat

 Kleks V - Krosno - I M-CE

 Mini La Flaca - Mińsk Mazowiecki - II M-CE

 Bartek Dzieci - Góra Kalwaria - III M-CE

 Calineczki – Malbork - IV M-CE

 Baccara - Gdynia - V M-CE

- inne formy formacje 12-15 lat

 Classic II – Włocławek - I M-CE

 Kleks III – Krosno - II M-CE

 Balbinki – Legnica - III M-CE

 Bartek Juniorki - Góra Kalwaria - IV M-CE

 Euphorie - Bydgoszcz - V M-CE

- inne formy formacje pow 15 lat

 Kleks I – Krosno - I M-CE

 Classic I – Włocławek - II M-CE

 Locos - Mińsk Mazowiecki - III M-CE

- FUN 30+

 Squad + Vat – Olsztynek - I M-CE

 Pracownia Tańca Współczesnego - Zielona Góra - I M-CE

 Sandi Bandi – Żagań - II M-CE

 Bursztynki Max – Malbork - II M-CE

 No Fake Girls – Olsztynek - II M-CE

 Maestro Crew – Bydgoszcz - III M-CE

 Burleska Danceby – Bydgoszcz - III M-CE

 Sexy Mamas - Bydgoszcz - III M-CE