GRAND PRIX  

 STUDIO TAŃCA - BORN TO DANCE - SWARZĘDZ 

OSOBOWOŚCI TANECZNE: 

  • ZOFIA LEGIEŃ - WADOWICE 

  • KACPER SARNA - MIŃSK MAZOWIECKI 

  • JULIA ŻOŁYŃSKA - ŻAGAŃ 

MISTRZ CHOREOGRAFII “XIV EUROPEJSKICH DNI TAŃCA” 

  • KAROL MENTAL - WARSZAWA 

ZA CHOREOGRAFIĘ - HANIA WIERZBA SOLO 9-11 LAT – TANIEC WSPÓŁCZESNY

Wyniki - sobota:

 - disco solo do 8 lat 

 Oliwia Tobolewska – Bydgoszcz - I M-CE

 Tereza Vychodilová – Ostrava - I M-CE

 Iga Mościcka – Bydgoszcz - II M-CE

 Łucja Kalinowska – Bydgoszcz - II M-CE

 Nikola Rzetelna – Bydgoszcz - III M-CE

 Marysia Michalska – Kutno - III M-CE

- disco solo 9-11 lat

 Oliwia Adamczewska – Bydgoszcz - I M-CE

 Anežka Laimarová – Ostrava - I M-CE

 Julia Wawrzyszko – Bydgoszcz - I M-CE

 Eliška Barteková – Ostrava - I M-CE

 Wiktoria Lubasińska – Bydgoszcz - II M-CE

 Marta Skrzypińska – Bydgoszcz - II M-CE

 Wiktoria Klajbor – Bydgoszcz - III M-CE

 Kaja Michalska – Bydgoszcz - III M-CE

 Julia Lubasińska – Bydgoszcz - III M - CE

 Kinga Pera – Bydgoszcz - IV M-CE

 Zuzanna Kuźniacka – Bydgoszcz - IV M-CE

 Nikola Andryszczyk – Bydgoszcz - V M-CE

 Olivia Sienko – Bydgoszcz - VI M-CE

 Oliwia Telejko – Bydgoszcz - VII M-CE

 Amelia Sienko – Bydgoszcz - VII M-CE

 Hanna Kubiak – Kutno - VIII M-CE

 Julia Lewicka – Bydgoszcz - IX M-CE

 Amelia Szymańska – Kutno - X M-CE

 Natalia Żalińska – Bydgoszcz - X M-CE

 Nikola Zakrzewska – Kutno - XI M-CE

 Samanta Smolińska – Bydgoszcz - XII - M-CE

 Anastazja Reterska – Kutno - XIII M-CE

- disco solo 12-15 lat

 Julia Guzowska – Bydgoszcz - I M-CE

 Natalia Miklas – Bydgoszcz - II M-CE

 Zuzanna Filipkowska – Bydgoszcz - III M-CE

 Amelia Gawlik – Bydgoszcz - IV M-CE

 Wiktoria Czyż – Bydgoszcz - V M-CE

 Wiktoria Pawlak – Kutno - VI M-CE

 Maja Narowska – Gdańsk - VII M-CE

- disco solo pow 15 lat

 Filip Kosicki – Bydgoszcz - I M-CE

 Dominika Balewska – Bydgoszcz - II M-CE

- disco duety do 8 lat 

 Iga Mościcka i Alicja Polakowska – Bydgoszcz - I M-CE

- disco duety 9-11 lat 

 Tereza Vychodilová i Anežka Laimarová – Ostrava - I M-CE

 Oliwia Adamczewska i Marta Skrzypińska – Bydgoszcz - II M-CE

 Kaja Michalska i Wiktoria Klajbor – Bydgoszcz - III M-CE

 Julia Wawszyszko i Julia Lubasińska – Bydgoszcz - IV M-CE

 Kinga Pera i Wiktoria Lubasińska – Bydgoszcz - V M-CE

 Amelia Cymerman i Zuzanna Kuźniacka – Bydgoszcz - VI M-CE

- disco duety 12-15 lat

 Natalia Miklas i Julia Guzowska – Bydgoszcz - I M-CE

 Zuzanna Dziubich i Amelia Witek – Gdańsk - II M-CE

 Nadia Strębska i Marysia Kamińska – Kutno - III M-CE

 Kornelia Bromirska i Maria Narowska – Gdańsk - III M-CE

- disco duety pow 15 lat

 Amelia Gawlik i Filip Kosicki – Bydgoszcz - I M-CE

 Dominika Balewska i Agata Rojkowska – Bydgoszcz - II M-CE

- disco mini formacje do 8 lat

 Happy Feet III – Włocławek - I M-CE

 Disco Kids Younger – Bydgoszcz - II M-CE

- disco mini formacje 9-11 lat

 Densiaki – Bydgoszcz - I M-CE

 Disco Kids – Bydgoszcz - II M-CE

- disco mini formacje 12-15 lat

 Power – Bydgoszcz - I M-CE

 Happy Feet I – Włocławek - II M-CE

 Szok Elite – Kutno - III M-CE

- disco mini formacje pow 15 lat

 Explosion – Bydgoszcz - I M-CE

- disco formacje do 8 lat 

 Disco Kids – Bydgoszcz - I M-CE

 Crazy Dance – Kutno - II M-CE

- disco formacje 9-11 lat 

 Densiaki – Bydgoszcz - I M-CE

 Future II - Grodzisk Mazowiecki - II M-CE

 Szok Dance – Kutno - III M-CE

- disco formacje pow 15 lat 

 Explosion – Bydgoszcz - I M-CE

- dancehall solo do 11 lat

 Ania Hawryszkiewicz – Malbork - I M-CE

- dancehall solo 12-15 lat 

 Martyna Rybarczyk – Swarzędz - I M-CE

- dancehall solo pow 15 lat

 Julia Raczyńska – Swarzędz - I M-CE

 Zosia Górkiewicz – Swarzędz - II M-CE

- dancehall duety 12-15 lat

 Zuzanna Wawrzyniak i Martyna Rybarczyk – Swarzędz - I M-CE

- dancehall duety pow 15 lat

 Daria Budzińska i Oliwia Skwarek – Bydgoszcz - I M-CE

 Olga Przebierała i Dominika Kręciołek – Swarzędz - II M-CE

 Julia Raczyńska i Zosia Górkiewicz – Swarzędz - III M-CE

 Dominika Balewska i Agnieszka Burchard – Bydgoszcz - IV M-CE

 Zosia Skrzypczak i Ola Kasprzak – Swarzędz - V M-CE

- dancehall mini formacje 12-15 lat

 Superstars – Swarzędz - I M-CE

- dancehall mini formacje pow 15 lat

 STARS4US – Swarzędz - I M-CE

- dancehall formacje do 11 lat

 Mini Sztosy – Swarzędz - I M-CE

 Just Perfect – Bydgoszcz - II M-CE

- dancehall formacje 12-15 lat

 Sztosy – Swarzędz - I M-CE

 Mad Gyals – Bydgoszcz - II M-CE

 Superstars – Swarzędz - III M-CE

- dancehall formacje pow 15 lat 

 Bad Like Yaz – Swarzędz - I M-CE

 Venus – Swarzędz - I M-CE

 Swaggout – Swarzędz - II M-CE

 Divine G - Żywiec - III M-CE

- hip hop solo do 8 lat 

 Paulina Słowianek – Łódź - I M-CE

 Maja Żołyńska – Żagań - I M-CE

 Amelie Domańska-Kruppa – Kutno - I M-CE

 Nina Nowak – Żagań - II M-CE

 Natalia Nawrot – Żagań - II M-CE

 Jakub Krygier – Żary - II M-CE

 Aleksandra Majkowska – Żagań - III M-CE

 Zofia Kulicz – Żagań - III M-CE

 Michalina Januszek – Żagań - III M-CE

 Amelia Sikorska – Bydgoszcz - IV M-CE

 Pola Gutowska – Bydgoszcz - V M-CE

 Maksymilian Roman – Żary - VI M-CE

 Igor Schulze – Żary - VII M-CE

 Jakub Smaś – Żagań - VIII M-CE

 Aleksandra Marek – Kołobrzeg - IX M-CE

 Jaś Mielcarek – Żagań - X M-CE

- hip hop solo 9-11 lat

 Lena Stasińska – Kutno - I M-CE

 Maja Garwicka – Kutno - I M-CE

 Kaja Owczarek – Kołobrzeg - I M-CE

 Oliwer Kocoń – Wolsztyn - II M-CE

 Karolina Słowianek – Łódź - II M-CE

 Rita Citak – Żagań - II M-CE

 Messina Lena Wroniak – Kołobrzeg - III M-CE

 Zofia Socik – Żagań - III M-CE

 Laura Kiełpińska – Łabiszyn - III M-CE

 Layla Harris – Kołobrzeg - IV M-CE

 Weronika Stubińska – Bydgoszcz - V M-CE

 Małgorzata Chorostin – Kołobrzeg - V M-CE

 Liliana Krakus – Łódź - VI M-CE

 Lena Frontczak – Kutno - VII M-CE

 Antonia Bartosik – Łódź - VII M-CE

 Wiktoria Gałązka – Żagań - VII M-CE

 Klaudia Zaborowska – Bydgoszcz - VIII M-CE

 Maja Buca – Żary - VIII M-CE

 Kornelia Bogołębska – Łódź - IX M-CE

 Aleksandra Kamińska – Łódź - X M-CE

 Gosia Borowska – Kutno - XI M-CE

 Gabriela Urbaniak – Łódź - XI M-CE

 Mateusz Guzek – Kutno - XII M-CE

 Laila Darabasz – Kołobrzeg - XIII M-CE

 Zuzanna Mordarska – Kołobrzeg - XIV M-CE

 Nadia Sroga – Żagań - XV M-CE

 Marika Szadziewska – Kołobrzeg - XVI M-CE

 Ksawery Perczyński – Żary - XVII M-CE

 Maria Podżorska - Rumia - XVIII M-CE

- hip hop solo 12-15 lat

 Julia Żołyńska – Żagań - I M-CE

 Marta Borkowska - Konstantynów Łódzki - I M-CE

 Maja Łabędzka – Łódź - I M-CE

 Wiktor Nowakowski - Konstantynów Łódzki - I M-CE

 Oliwia Bąk – Bydgoszcz - II M-CE

 Julia Kowalczuk – Kołobrzeg - II M-CE

 Wiktoria Jordanek - Witkowice Kanada - II M-CE

 Wiktoria Fos – Elbląg - III M-CE

 Klaudia Pawlicka – Żagań - III M-CE

 Tatiana Gutowska – Kołobrzeg - III M-CE

 Julia Troszczyńska – Łódź - IV M-CE

 Zuzanna Szucka – Elbląg - V M-CE

 Julita Kowalska – Łódź - VI M-CE

 Mateusz Rola – Żary - VII M-CE

 Wiktoria Błaszczyk – Żary - VIII M-CE

 Paulina Śliwa – Elbląg - IX M-CE

 Zofia Rosieniuk – Łódź - IX M-CE

 Alicja Czugała – Kołobrzeg - X M-CE

 Nikola Sobalczyk – Łódź - XI M-CE

 Melania Tulin – Łódź - XII M-CE

 Otylia Szyszko – Kołobrzeg - XII M-CE

 Izabela Zawiejska – Łódź - XII M-CE

 Kaja Linkiewicz – Łódź - XIII M-CE

 Amelia Janowska – Kutno - XIV M-CE

 Zuzanna Sak – Elbląg - XIV M-CE

 Oliwia Kielch – Rumia - XV M-CE

 Weronika Pieleń – Rumia - XVI M-CE

 Ewa Penowska – Kołobrzeg - XVII M-CE

 Klaudia Kowalska – Żagań - XVIII M-CE

 Zuzanna Salik - Brzeg Dolny - XIX M-CE

 Kinga Kujawa – Rumia - XX M-CE

 Oliwia Laszuk - Rumia - XXI M-CE

- hip hop solo pow 15 lat

 Katarzyna Mudło – Bydgoszcz - I M-CE

 Klaudia Kowalczyk – Łódź - I M-CE

 Damian Kluka – Wołów - II M-CE

 Mariusz Szydło – Bydgoszcz - II M-CE

 Mariusz Kacprzak – Łódź - III M-CE

 Anna Gutowska – Bydgoszcz - III M-CE

 Monika Litwa – Bydgoszcz - IV M-CE

 Anita Kozanecka – Bydgoszcz - V M-CE

 Kuba Stefański – Karpicko - VI M-CE

 Oliwia Wojtyś – Łódź - VII M-CE

 Emilia Szydłowska – Kutno - VIII M-CE

- hip hop duety do 8 lat

 Maja Żołyńska i Rita Citak – Żagań - I M-CE

 Natalia Nawrot i Nina Nowak - Żagań - II M-CE

- hip hop duety 9-11 lat

 Antonina Bartosik i Karolina Słowianek – Łódź - I M-CE

 Weronika Stubińska i Martyna Dworzecka – Bydgoszcz - II M-CE

 Małgorzata Chorostin i Layla Harris – Kołobrzeg - III M-CE

- hip hop duety 12-15 lat

 Julia Żołyńska i Klaudia Pawlicka – Żagań - I M-CE

 Marta Borkowska i Wiktor Nowakowski - Konstantynów Łódzki - II M-CE

 Wiktoria Jordanek i Dominika Handzlik - Witkowice Kanada - III M-CE

 Iza Kuśmierczyk i Amelia Jasińska - Brzeg Dolny - IV M-CE

 Oliwia Kielch i Weronika Pieleń – Rumia - V M-CE

 Amelia Berlińska i Julia Miklas – Kutno - VI M-CE

 Alicja Czugała i Julia Kowalczyk – Kołobrzeg - VI M-CE

 Kinga Żak i Hanna Pałys - Brzeg Dolny - VII M-CE

 Laura Marjańska i Patrycja Pełech – Rumia - VIII M-CE

 Alicja Zakrzewska i Ela Walewska – Rumia - IX M-CE

 Alicja Fitek i Oliwia Laszuk - Rumia - X M-CE

- hip hop duety pow 15 lat

 Adam Szydło i Mariusz Szydło - Bydgoszcz - I M-CE

 Anna Gutowska i Nicole Rybak – Bydgoszcz - II M-CE

 Julia Nisiewicz i Klaudia Falkiewicz – Żary - III M-CE

 Nikola Jędrowicz i Karolina Popławska - Wołów - IV M-CE

- hip hop mini formacje do 8 lat

 Pulsik - Kutno - I M-CE

- hip hop mini formacja 9-11 lat

 Spid Kids - Bydgoszcz - I M-CE

 VSDS Cuksy - Kołobrzeg - II M-CE

- hip hop mini formacje 12-15 lat 

 Dynamic Beat - Konstantynów Łódzki - I M-CE

 Streetflow Dance Crew - Olsztynek - II M-CE

 Ekipa - Grodzisk Mazowiecki - III M-CE

 Spid Junior – Bydgoszcz - III M-CE

 Stars Crew - Nowy Dwór Gdański - IV M-CE

 Big Up CREW - Swarzędz - V M-CE

- hip hop mini formacje pow 15 lat

 Spid - Bydgoszcz - I M-CE

- hip hop formacje do 8 lat

 VSDS 78-100 - Kołobrzeg - I M-CE

 Słodziaki - Bydgoszcz - II M-CE

- hip hop formacje 9-11 lat

 eLDe Kids - Gliwice - I M-CE

 VSDS Cuksy - Kołobrzeg - II M-CE

 Blefik Kids - Elbląg - III M-CE

- hip hop formacje 12-15  lat

 Czarne Stopy Black Team Juniors – Łódź - I M-CE

 Spid Junior – Bydgoszcz - II M-CE

 Quest – Legnica - III M-CE

 Ekipa - Grodzisk Mazowiecki - IV M-CE

 TDK Crew – Żywiec - V M-CE

 Creative Squad – Rumia - VI M-CE

 Blefik – Elbląg - VII M-CE

 STREET FLOW - Wołów/Brzeg Dolny - VIII M-CE

 - hip hop formacje pow 15 lat 

 Spid – Bydgoszcz - I M-CE

 Fever – Swarzędz - II M-CE

 Czarne Stopy Black Team Szproty – Łódź - III M-CE

 Funny Break Skład – Ełk - IV M-CE

 Just Dance – Żary - V M-CE

 Beat Killers – Kutno - VI M-CE

 Mad Moves - Bielsko Biała - VII M-CE